Ish-deputetja e PDK-së, Teuta Hadri, ka njoftuar se i ka vdekur nëna.

Ajo përmes llogarisë së saj në Facebook, ka bërë me dije se nëna i ka vdekur nga COVID-19.

Ky është njoftimi i Hadrit:

Te dashur shoke miq, dashamire!

Nga sot mbeta pa nenen time te dashur! E forta ime, nena ime dhe nena e gjithe shoqeve ilegale qe mbante porten hapur si heroine per ti pritur me buzeqeshje ato bija te nenave siç thoshte ajo! Iku mesuesja ime e jetes iku duke luftuar me semundjen e keti shekulli -covid

U prehte shpirti saj ne paqe!