13.8 C
Pristina
E shtunë, 31 Tetor, 2020

Rama, Zaevi, dhe Vucic zhvilluan takim online, ftojnë Kosovën….

Udhëheqësit e Serbisë, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut – Presidenti Aleksendar Vuçiç, kryeministrat, Edi Rama dhe Zoran Zaev, zhvilluan sot një takim përmes Zoom-it...