Paulo Dybala ylli argjentinas i Juventusit, ka dalë pozitiv në testin për virusin korona dhe jo vetëm, pozitiv rezultoi edhe testi i të dashurës së tij, Oriana Sabatini.

Këtë e ka bërë të ditur ai në një njoftim përmes rrjetit te tij social, shkruan Foldrejt.com

Ja ky është postimi i tij:

“Përshëndetje të gjithëve, desha të ju njoftoj se sapo mora rezultatin nga COVID-19, Oriona dhe une kemi rezultuar pozitiv. Fatmirësisht të dytë jemi në gjendje të mirë. Faleminderit për mesazhet e juaja”, përfundoj Dybala.