E enjte, Nëntor 14, 2019

Trump e quan veten “fans të Erdoganit”, diskutuan 75 minuta për...

Presidenti Rexhep Taip Erdogan dhe presidenti amerikan Donald Trump kanë pasur një takim shumë produktiv të mërkurën në Shtëpinë e Bardhë, informon foldrejt.com, shkrimin...