15.6 C
Pristina
E shtunë, 26 Shtator, 2020

Një i vdekur dhe 46 raste të reja me koronavirus në...

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 664 mostra të...