15.6 C
Pristina
E shtunë, 26 Shtator, 2020

Arti është pasaportë

Hoti priti në takim ambasadorët e QUINT-it dhe shefin e Zyrës...

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti, i shoqëruar nga Koordinatori Shtetëror për Dialog, Skënder Hyseni, ka pritur sot në takim ambasadorët e shteteve...