4.6 C
Pristina
E hënë, 8 Mars, 2021

Asnjë lajm për tu shfaqur

SHBA administron 90,35 milion doza të vaksinave anti COVID-19

Shtetet e Bashkuara kanë administruar 90,351,750 doza të vaksinave kundër COVID-19 që nga e diela në mëngjes dhe shpërndanë 116,363,405 doza, thanë Qendrat për...