10.1 C
Pristina
E diel, 18 Prill, 2021

Kamçev me kallëzime penale ndaj gjykatësve

Mbrojtja e biznesmenit Orce Kamçev dorëzoi padi penale dhe ankesa për punë të pandërgjegjshme kundër gjyqtarit të procedurës paraprake dhe Këshillit Penal, të cilët...