13.8 C
Pristina
E shtunë, 31 Tetor, 2020

Gashi kthehet në Zvicër, shënon 4 gola dhe 2 asistime në…

Shkëlzen Gashi është lojtari që ka ngritur në këmbë çdo shqiptar në përballjen mes Shqipërisë dhe Armenisë, si dhe çdo tifoz të Colorado Rapids...