6.6 C
Pristina
E enjte, 3 Dhjetor, 2020

Koronavirus: Mungesë mjekësh, Italia hedh sytë nga emigrantët

Italia u godit rëndë nga vala e parë e pandemisë COVID-19, me shpërthimin që shtoi problemet ekzistuese sociale dhe pabarazinë në sektorin e kujdesit...