17.7 C
Pristina
E martë, 22 Qershor, 2021

Parisi, Ankara shpallin armëpushimin në luftën e fjalëve

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan dhe homologu i tij francez Emmanuel Macron u takuan në periferi të takimit të nivelit të lartë të NATO-s...